domů

Doučování     

Kurzy     

Talentové zkoušky     

Cizinci     

Speciální akce     

Kontakt     

navštivte naši stránku na facebooku navštivte naši stránku na instagramu

Kontakty

Kontaktujte nás na e-mailové adrese: kurzy@dostuduj.cz nebo telefonicky: 602 722 345; 775 668 558

Vyučující

Simona Lacinová - Český jazyk a literatura
Absolventka PedF UK, učí ČJ a LIT na Gymnáziu Evolution (nyní rodičovská dovolená). Dlouhodobá zkušenost s doučováním, úspěšně připravuje studenty na přijímací zkoušky na osmiletá, šestiletá a čtyřletá gymnázia nebo na státní maturitu a vysoké školy.
602 722 345; lacinova@dostuduj.cz

Jiří Kučera - Matematika, Fyzika
Absolvent MFF UK, šest let učil MAT a FY na Gymnáziu Hostivice, nyní se zaměřuje především na doučování a přípravu k přijímacím zkouškám na gymnázia Open Gate, PORG, Jana Keplera, Nad Alejí... Mimo to se věnuje projektové výuce ve školách.
775 668 558; kucera@dostuduj.cz

Štěpán Lacina - Český jazyk a literatura
Absolvent FF UK, učí ČJ a LIT na Gymnáziu Evolution. Dlouhodobě učí ČJ pro cizince v programu Uniprep. Vedle standardního doučování a přípravy na přijímací zkoušky se specializuje na češtinu pro nerodilé mluvčí a techniku psaní slohů. Nyní dokončuje kvalifikační studium historie na PedF UK.
724 474 673; lacina@dostuduj.cz

Monika Šonková - Zpěv, Hudební teorie, Klavír, Kytara, Ukulele, Talentové zkoušky
Absolventka DAMU (MgA), je pedagogem AMU (obor herectví, předmět Maska jako zdroj inspirace). Věnuje se zpěvu, skládání písní, koncertům a výuce dětí i dospělých, přípravám na talentové zkoušky.
Spolupracuje s Národním divadlem Praha jako asistentka režie oper (Norma, Romeo a Julie, Rudá Marie, Orango, Rajok,Žádný člověk), s Dětskou operou Praha jako skladatelka a spolutvůrce představení (Oslí abeceda, Studio písnička). V současné době vystupuje v duu s kytaristou Ivanem Vránou a hraje v ukulele projektu Bena Andersona.
603 530 665; sonkova@dostuduj.cz